נוביה- אולמות אירועים חיפה

ברחוב חלוצי התעשייה 67  ממוקמים מכלול אולמות אירועים המפוארים בארץ .
על מלאכת עיצוב האולמות  ניצח מיקי הייבלום וצוות משרדו .
במהלך גיבוש קונספט עיצוב הפנים  והגדרת פרוגראמה ביקרו היזמים : משה אלישקוב והשותפים ביחד עם מיקי הייבלום במקאו, הונג קונג , איטליה, ספרד, טורקיה וסין.
לאחר מספר שבועות מיקי הגיש מספר הצעות קונספט שונות עבור עיצוב חללים ציבוריים ופנים אולמות האירועים. קונספטים שונים נבחרו עבור כל אולם וזאת כדי ליצור מגוון רחב של אפשרויות לקהלי יעד ואירועים שונים .

אולם "פרלה " - ממוקם בקומת הקרקע של המבנה .
עיצוב אולם אירועים זה בהשראת פנינת הים  - פונה לקהל צעיר וצעיר ברוחו אשר חוגג אירועי מסיבות .
עיצוב פנים מודרני המאופיין בצבעוניות מונוכרומאטית מלווה את מעטפת פנים האולם :
שיש קררה לבן – שטיחי שיש שחור מחלק את האולם לאיזורים מקבילים ומשמש כמראה לגריד קורות גבס תיקרתי .ע"ג הקירות טפטים אפורים מבית המעצב רוברטו קאוולי .
עיצוב אולם זה  מתאפיין בקווים ישרים וסימטריים למעט גופים כדוריים אשר תלויים מהתיקרה .
גופי תאורה כדוריים תלויים מהתקרה עוצבו במיוחד עבור אולם זה ע"י מיקי הייבלום בשיתוף מסגר אומן – קוטר כל אחד מהגופים 2 מטר והם מיוצרים מזכוכית חלבית יצוקה ובתוכה מערכת לדים חכמה אשר מחוברת למערכת מחשב – גופי תאורה אלה צובעים את החלל בשלל גוונים מסונכרנים לסגנון והתרחשות האירוע .
תכנון השירותים באולם פרלה משלים את אווירת האולם כולו. אריחי שיש שחור ולבן שנחתכו לרצועות צרות, חופו בהדרגתיות משחור ברצפה ועד לבן בקירות.
סינרי גבס עם תאורת אווירה נסתרת ופסיפסים כסופים עוטפים את החלל ומשרים אווירה רגועה ומסתורית.
עיצוב אולם פרלה מאפשר גמישות ושילוב בין היוקרה והעושר שמציעים אולמי נוביה לבין הקלילות והרעננות שמייצר אולם פרלה

עיצוב האולם "פלסיו" נע על הציר שבין העכשווי לקלאסי.
קונספט אולם זה מושתת על תנועת הגלים והרוח - עשרות אלמנטים אמורפיים בגדלים שונים  תלויים  בגובה 9 מטר ויוצרים משחק  נדיר ומיוחד של אור צל וצבעים אין סופיים אשר זורמים ללא הפסקה ומותאמים לשלב הארוע .
הקירות חופו בחומרים מעולמות שונים אשר יחד יוצרים שפה עשירה, ייחודית ומגוונת.
קיר הכניסה מחופה בלבנים בגדלים שונים ועומקים שונים צבועים בגווני נחושת -  עיצוב לבנים אלה בוצע במיוחד בשיתוף מיקי הייבלום וצבעי אומן .בקיר חלונות זכוכית המאפשרים לאורחים להתרשם מהאולם גם מקומת המשרדים שבקומה מעל. ממבט הציפור ניתן לקבל פרספקטיבה נוספת על עיצוב אולם אירועים זה.
קירות אשר חופו בטפטים מבית היוצר של המעצבים רוברטו קאוואלי וורסאצ'ה. בפינה אחת של החלל קיר שחופה בטפט פסים לארוך בגוונים כחולים עמוקים, הפסים יוצרים המשכיות של החלל ונותנים לצופה את מימד הגובה של האולם.
קיר נוסף מחופה בפרקט תלת שיכבתי בחמישה גוונים שונים  במבט כולל מתקבלת יצירה עשירה וייחודית, עוד אלמנט מעוצב שמגדיר את אופיו של האולם.
רצפת שיש נורמנדי מחברת את כל החומרים לכדי יחידה הומוגנית אחת.
עיצוב האולם מתחיל מאזור קבלת הפנים, בר משקאות גדול עומד במרכז החלל ומכתיב את זרימת החלל. גופי תאורה משתלשלים מתקרה בגוה 9 מטרים ויוצרים אווירה אינטימית ועדינה.
הדלפקים כולם נבנו בהתאמה אישית ולאחר תכנון קפדני אשר יענה לצורכיו הספציפים של השף.
הדלפקים חופו במשטחים מוזהבים המשלבים תאורה נסתרת וביחד יוצרים דלפק מזמין המשתלב בחלל.
בחלל האולם שולבו אלמנטים רבים מעץ מהגוני.  העץ שצץ במקומות שונים באולם, מחבר את כלל הלאמנטים ליחידה קוהרנטית אחת.

עיצוב אולם אורו :
אולם ארועים "אורו"  הוא הגדול והקלאסי מבין שלשת האולמות .
אולם אשר עוצב בהשראת ממלכת החי ובו אלמנטים שונים המסמלים את עוצמת הטבע  - גופים קיריים המתרוממים לגובה שמונה מטרים ונגשים עם אלמנט פיסולי תיקרתי אשר ממנו יורדים 10 גופי תאורה קריסטליים יוצר אוירה עוצמתית ודרמטית  .
בצידי האלמנט הפיסולי פרוסים בצורה מדורגת מאות נורות מקריסטל אשר מלווים במבט את האורחים מתחילתו ועד סופו של האולם.
בכניסה לאולם קיר מחופה אריחי טרוורטין שעברו עיבוד וצביעה ע"י אומן בטכניקה שפותחה במיוחד עבור הפרויקט – בגוונים של זהב .
הדלפקים נבנו  בהזמנה אישית ותוכננו כך שיתאימו לצורכי האולם. גופים אלכסוניים מוארים ברמיזה מקיפים את הדלפקים ומתחמים את אזור קבלת הפנים.